Елеватор

«Агроєвротрейд С.А.» придбає частку в «Ескорт-Агро з іноземною інвестицією»

«Агроєвротрейд С.А.» придбає частку в «Ескорт-Агро з іноземною інвестицією»

Антимонопольний комітет України надав дозвіл акціонерному товариству «Агроєвротрейд С.А.»  (Люксембург) на придбання частки у статутному капіталі дочірнього підприємства «Ескорт-Агро з іноземною інвестицією» (Київ), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління підприємства.

Згідно з даними системи «СПАРК-Інтерфакс», компанія «Агроєвротрейд С.А.» є власником ДП «Сангрант Плюс».

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄДР), власником «Сангрант Плюс» і «Агроєвротрейд С.А.» є Емзар Куталія.

На сайті «Сангрант Плюс» зазначено, що компанія заснована в 2001 році, експортує щорічно близько 500 тис. тонн зерна та сільськогосподарської продукції, також займається переробкою соняшнику.

ДП «Сангрант Плюс» також є власником ТОВ «Торговий дім «Славія» (Запоріжжя) і ТОВ «Пологівський реєстратор» (Запорізька область). За 2015 рік «Сангрант Плюс» отримало 4,1 млн грн. чистих збитків, виручка компанії склала 823,5 млн грн.

Згідно ЄДР, власником ДП «Ескорт-Агро з іноземною інвестицією» є АТ «К.М.К. Агроінвестмент С.А.», власник якого – Хатуна Качарава. Чисті збитки «Ескорт-Агро з іноземною інвестицією» в 2015 році склав 59,7 млн грн., виручка – 347,8 млн грн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!