Елеватор

«Агроекологія» отримала статус племінного репродуктора рідкісних корів молочної породи

«Агроекологія» отримала статус племінного репродуктора рідкісних корів молочної породи

Компанія «Агроекологія» (Полтавська область) отримала статус племінного репродуктора голштинської породи великої рогатої худоби.

Підприємство розводить чистопородні голштини рідкісних червоно-рябих корів, повідомили в «Агроекології».

«Щоб отримати корів з вищою молочною продуктивністю, краще пристосованих до вимог сучасних доїльних залів та інтенсивного використання вже багато років осіменяємо поголів’я корів молочного напрямку сім’ям плідників голштинської породи», – зауважила зоотехнік компанії Олена Кришталь.

За її словами, після отримання статусу племінного репродуктора «Агроекологія» має всі повноваження розводити племінну голштинську худобу, вести роботу з її подальшого поліпшення і продавати племінний молодняк іншим підприємствам.

Олена Кришталь підкрасила, що голштини – найпродуктивніша молочна худоба в світі. Наприклад, в Ізраїлі середня продуктивність голштинських корів становить близько 12 тис. кг молока, а вітовий рекорд для цієї породи – понад 20 тис. кг молока за лактацію.  

«У нас на підприємстві також є тварини, надої яких перевищують 10 тис. кг молока за лактацію. Причому, наші корови показують таку продуктивність без використання штучних молокогінних добавок», – додала вона.

Довідка

Компанія «Агроекологія» сертифіковане як виробник молока для дитячого харчування. Крім статусу племінного репродуктора голштинської породи ВХР, підприємство атестоване як племінний завод з розведення української червоно-рябої молочної породи ВРХ і племінний репродуктор з абердино-ангуської породи.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!