Елеватор
Головне:
Елеватор

Agricom Group розводить бджіл задля підвищення врожайності культур

Agricom Group розводить бджіл задля підвищення врожайності культур

Компанія Agricom Group організувала на базі Білокуракинського кластера розплідницьке господарство з виведення маток бджіл і планує збільшити свою пасіку до 1 тис. вуликів.

 

Першочерговою метою розширення пасіки є не виробництво меду, а підтримка екосистеми регіону в належному стані, пише AgroPortal.

 

Запилення бджолами сільськогосподарських культур значно підвищує врожайність культур та поліпшує якість насіння. Їх внесок у підвищення ефективності сільського господарства найкраще відчувається в радіусі 2 км від вулика, підкреслюють в компанії.

 

У 2017 році Agricom Group збільшила кількість вуликів більш ніж утричі, в результаті чого отримала збільшення середньої врожайності на полях, що знаходяться у безпосередній близькості до пасіки.

 

«Навіть якщо не враховувати ціну меду та інших продуктів бджільництва, економічна ефективність пасіки на господарстві дозволяє додатково отримати 1-2 тис. грн з га (виходячи з середньої ринкової вартості ріпаку)», – розповів керівник Білокуракинського кластера Станіслав Стешенко.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали