Елеватор

«Аграрний фонд» планує залучити 6,7 млрд грн.

«Аграрний фонд» планує залучити 6,7 млрд грн.

ПАТ «Аграрний фонд» планує залучити 6,7 млрд грн., з яких 1,7 млрд грн. ‒ короткострокові кредити та 5 млрд грн. ‒ за рахунок випуску простих іменних облігацій товариства.

Ці кошти планується спрямувати на збільшення підтримки сільгоспвиробників через форвардні програми та, як наслідок, збільшення обсягів закупівлі та реалізації продукції «Аграрного фонду».

Про це йдеться у фінансовому плані ПАТ, який був нещодавно розглянутий на профільному комітеті Верховної Ради, повідомила прес-служба компанії.

Наголошується, що додаткові витрати на обслуговування залучених коштів у повному обсязі покриваються операційною діяльністю компанії, а залучення необхідного фінансування дозволить їй збільшити чистий прибуток, а отже ‒ і виплату дивідендів на користь держави. При цьому прибуток у 2017 році має бути вдвічі більшим, ніж у 2016, сказано у повідомленні.

В «Аграрному фонді» зазначили, що не розглядали можливість докапіталізації підприємства шляхом збільшення статутного капіталу, 100% якого належить державі.

Станом на 2017 рік «Аграрний фонд» оперує оборотними активами у сумі близько 3 млрд грн., структура яких постійно змінюється в залежності від періоду. Так, в осінньо-зимовий період основними активами є зерно, у весняно-літній період ‒ грошові кошти, отримані від продажу борошна та зерна, які одразу спрямовуються на форвардні контракти на поставку зерна майбутнього врожаю.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!