Агрономія
Головне:
Агрономія

Завдяки заміні фунгіциду та вчасному реагуванню на погодні катаклізми в «Альфа-Агро» зібрали гарний урожай озимих

Несприятливі погодні умови, а саме посуха та весняні заморозки, внесли свої  корективи у врожайність озимих культур ПСП «Альфа-Агро», що на Херсонщині. Втім, завдяки правильним і вчасним агрономічним рішенням та використанню оригінальних препаратів урожайність деяких культур перевищила очікування.

Про це AgroTimes розповів директор та власник ПСП «Альфа-Агро» Ігор Брагінець.

За його словами, цьогорічні весняні заморозки дещо пошкодили озимі культури. Втім, у господарстві миттєво відреагували на такий виклик погоди – одразу внесли стимулятори росту та замінили звичний фунгіцид на більш дорогий – Капало.

«Завдяки усім цим діям нам вдалося досягти урожайності озимого ячменю на рівні 53 ц/га, пшениці – 48 ц/га на богарі, а на зрошенні озимий ячмінь дав 85 ц/га, хоча очікували на значно гірший результат. Такий досвід плануємо використовувати й надалі. Зокрема, у плані закупівель на наступний рік у нас уже прописаний новий фунгіцид», – зазначив Ігор Брагінець.

Нагадаємо, «Альфа-Агро» повністю виводить соняшник із сівозміни. Як повідомлялося, цього року у господарстві кукурудза на зрошенні дала 12 т/га.

Журнали