Агрономія
Головне:
Агрономія

Застосування протруйників може спричинити уповільнення проростання рослин

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За висіву протруєного насіння в напівсухий ґрунт існує проблема зниження енергії проростання рослин унаслідок застосування хімічних протруйників, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Проблема набуває суттєвості в зоні недостатнього та нестійкого зволоження та в роки з дефіцитом ґрунтової вологи на час сівби.

При цьому протруєне насіння за тривалого перебування в ґрунті за дефіциту вологи здатне довший час бути неушкодженим збудниками захворювань і шкідниками.

Для подолання пригнічення рослин у період сходів до протруйників насіння слід додавати регулятори росту й розвитку рослин, які сприяють підвищенню енергії проростання, підвищують стійкість проростків до захворювань і шкідників.

Протруєння насіння є основним заходом зменшення шкоди від травмування насіння, що нейтралізує шкідливу негативну дію мікроорганізмів, і захищає від пошкодження комахами-шкідниками.

Обробка посівного матеріалу протруйниками здатна скоротити втрату до 65% урожаю і є важливою передумовою рентабельного виробництва й отримання якісної рослинної продукції.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!