Агрономія

Весняна посівна в «Контінентал Фармерз Груп» стартувала раніше плану

Весняна посівна в «Контінентал Фармерз Груп» стартувала раніше плану

У «Контінентал Фармерз Груп» стартувала весняна посівна-2023. Завдяки сприятливій погоді роботи розпочалися на декілька днів раніше плану.

Про це повідомили в компанії.

«Контінентал» розпочав із сівби ярого ріпаку, під який відведено 15,9 тис. га. Крім того, компанія традиційно сіятиме соняшник, кукурудзу, сою, цукровий буряк та гречку. Загалом цього року під ярі культури відведено 104,6 тис. га.

«Уже другу весняну посівну зустрічаємо в непростих умовах. Але, як і торік, ми налаштовані якісно та вчасно провести планові роботи, засіяти всі площі й зібрати з полів гідний урожай. Площа посівів у компанії загалом не змінилася, але водночас ми зважаємо на продовольчу безпеку України, тож у цьому сезоні залишили в структурі посіву важливі продовольчі культури – цукровий буряк та гречку. Площі під останньою збільшено у порівнянні з минулим роком – з 1,2 тис. га до 3,9 тис. га», – зазначив Георг фон Нолкен, генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп».

Під час цієї посівної компанія використовуватиме частину власного насіння, зокрема під сою та гречку. Посівний матеріал під інші культури закуплений у повному обсязі та вже доставлений на склади. Загалом для проведення сезону-2023 Контінентал має всі необхідні ресурси: паливно-мастильні матеріали, ЗЗР та добрива. Повністю укомплектовано й технічний парк.

Нагадаємо, сівба ярих культур стартувала вже в 10 областях.