Агрономія
Головне:
Агрономія

В A.G.R. Group у 2019 році зібрали понад 200 тис. тонн зерна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Валовий збір зернових, бобових та технічних культур в агрохолдингу A.G.R. Group, земельний банк якого становить 28 тис. га, за підсумками 2019 року склав 208,208 тис. тонн.

Про це повідомляється на сайті в компанії.

Як зазначається, у 2019 році в агрохолдингу було змінено структуру посівних площ – основними культурами були обрані кукурудза і соя. Відповідно, за підсумками року, було зібрано 177,406 тис. тонн кукурудзи та 19,508 тонн сої, а також 11,293 тис. тонн кормових культур.

Показники середньої врожайності кукурудзи та сої на підприємствах холдингу у 2019 році можна вважати задовільними, порівнюючи їх з відповідними показниками по Україні.

Зокрема, врожайність кукурудзи на підприємствах холдингу склала 8,9 т/га, сої – 2,9 т/га, в той час по Україні середня врожайність кукурудзи та сої склали 7,1 т/га та 2,35 т/га відповідно.

 «2019 рік був складний для всіх аграрних підприємств України, і ми не були винятком. Низька кількість опадів і посушлива погода були тими факторами, які працювали проти нас в минулому році. Показники валового врожаю і врожайності A.G.R. Grouр свідчать про те, що майбутнє – за використанням новітніх технологій та техніки, раціональним використанням земельних ресурсів і ефективною організацією всіх виробничих процесів – від підготовки ґрунтів і посівної до збирання і транспортування врожаю», – зазначив президент та голова наглядової ради A.G.R. Group Місак Хідірян.

Нагадаємо, A.G.R. Group будує елеватор на Сумщині. Крім того, компанія має намір вийти на міжнародні ринки запозичень.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!