Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Компанія A.G.R. Group має намір вийти на міжнародні ринки запозичень

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Агрохолдинг A.G.R. Group має намір стати публічною компанією та вийти на міжнародні ринки запозичень, зокрема на IPO.

Про це під час XVIII щорічного Форуму фінансових директорів України повідомила директор агрохолдингу з корпоративних інвестицій Світлана Корицька, інформує прес-служба компанії.

За її словами, в A.G.R. Group уже успішно пройшли значну частину цієї процедури: провели реструктуризацію холдингу, отримали позитивний аудиторський висновок KPMG, впроваджують міжнародні стандарти корпоративного управління.

 «У найближчий час  для українського бізнесу відкривається вікно можливостей. Адже іноземні інвестори сьогодні знову зацікавилися Україною. Про це, зокрема, свідчить підвищення  довгострокового та короткострокового кредитних рейтингів (IDR) України агентством Fitch Rating в іноземній та національній валютах з B- до B, а також покращення прогнозу зі стабільного на позитивний», — зазначила Світлана Корицька.

Вона також зауважила, що про зростання інтересу інвесторів свідчить також попит на євробонди українських державних та приватних компаній, зокрема НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укрзалізниця», групи «Метінвест», а також найбільших агрохолдингів України – компаній Kernel та МХП.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!