Агрономія

В A.G.R. Group майже 75% площ цього року відвели під кукурудзу

Агрохолдинг A.G.R. Group, який працює в чотирьох областях України, завершив цьогорічну весняну посівну кампанію. Із  28,8 тис. га, які обробляє компанія, 21,071 тис. га було відведено під кукурудзу, 7,217 тис. га – під сою, 240 га – під кукурудзу на силос.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, посівна кампанія A.G.R. Group стартувала за планом на всіх чотирьох кластерах. Для роботи було залучено 11 одиниць агрегатів, з урахуванням нової техніки, яку нещодавно придбали в агрохолдингу.

«Посівну ми проводили в установлені агротехнічні строки, коли грунт був достатньо прогрітий. Для кукурудзи оптимальний час посіву, коли грунт на глибині 5-10 см прогрівається до температури 8-10°С, а для сої – 12-14°С. Через погодні умови, кожна доба запізнення з посівом кукурудзи, означала б зниження врожайності на 1%. Тому ми вирішили не чекати з початком посівних робіт. Завершення кампанії також було здійснено згідно нашим планам», – зазначив головний агроном A.G.R. Group Олександр Аракелян. 

За його словами, незважаючи на ситуацію, яка склалася у світі у зв’язку з епідемією COVID-19 та карантин, посівна компанія пройшла успішно. Спеціалісти холдингу дотримувалися всіх санітарних норм та використовували засоби захисту: рукавички, маски, антисептичні засоби. Також було організовано щоденний замір температури всіх співробітників A.G.R. Group. Жодного випадку зараження коронавірусною інфекцією на підприємствах агрохолдингу не було зафіксовано. 

Нагадаємо, в A.G.R. Group у 2019 році зібрали понад 200 тис. тонн зерна.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!