Агромаркет

A.G.R. Group оптимізує витрати на ремонт та оренду техніки, інвестуючи у власний технічний парк

У рамках оновлення парку сільськогосподарської техніки агрохолдинг A.G.R. Group здійснив покупку сучасних тракторів, сівалок, обприскувачів та телескопічних навантажувачів. Уже найближчим часом холдинг отримає техніку, яка буде готова для роботи в новому сезоні.

Про це повідомили в компанії.

Усього A.G.R. Group закупив дев’ять тракторів John Deere R8345, сівалку Kinze 3600 ASD Interplant з електродвигунами, три дискові борони Case IH True-Tandem 335 VT, два самохідних обприскувачі John Deere М4030, телескопічний навантажувач MANITOU MLTX 735 T LSU та трактор John Deere 6110В.

Як зазначається, нова техніка буде розподілена між кластерами в залежності від потреб холдингу.

«У березні вся нова техніка вже буде доставлена на кластери компанії. A.G.R. Group має власну техніку, яку успішно використовує для сільськогосподарських цілей, але інколи нам доводилося залучати сторонню техніку, зокрема сівалки та дискову борону для виконання певних операцій. Після ретельного аналізу ми вирішили використовувати власну техніку та інвестувати кошти на оновлення парку техніки. Такий підхід до роботи дозволить нам оптимізувати витрати коштів на ремонт та залучення орендованої техніки», – коментує покупку нової техніки Президент холдингу Місак Хідірян. 

Спеціалісти A.G.R. Group також наголошують на тому, що ремонт старої техніки обходиться компанії так само, як і покупка нової. Оновлення тракторів та іншої техніки дозволить холдингу оптимізувати витрати та використовувати їх більш ефективно. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!