Агрономія
Головне:
Агрономія

Урожайність озимих в KSG Agro рекордна за останні п’ять років

Урожайність озимих в KSG Agro рекордна за останні п’ять років

У господарствах агрохолдингу KSG Agro завершилося збирання озимого ячменю. Нині тривають жнива озимої пшениці – її обмолотили на 20% площ. Загалом під ці дві культури в компанії відведено 9 тис. га.

Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

За словами директора з виробництва KSG Agro Дмитра Ємельченка, цього року показники врожайності озимих культур істотно вищі за середньостатистичні показники за останні п’ять років.

«Якщо в середньому в останні роки збирали 32 ц/га озимої пшениці і 34 ц /га озимого ячменю, то нині ці показники попередньо становлять 48-49 ц/га озимої пшениці і 47 ц/га озимого ячменю», – зазначив Дмитро Ємельченко.

Щодо погодних умов, то, незважаючи на велику кількість вологи, їх вплив на врожайність, за словами фахівця, виявився неоднозначним.

«З одного боку нам допомогли опади, яких було більш ніж достатньо, але з іншого – град і дощі зі шквальними вітрами відчутно знизили нам показник врожайності озимого ячменю: починали ми з 53 ц/га, а закінчили 47 ц/га», – додав він

Усі господарства холдингу повною мірою забезпечені необхідною сільгосптехнікою для збиральних робіт. Слідом за комбайнами використовується техніка з обробітку грунту, що здійснює підготовку полів (оранка, лущення стерні тощо) для початку сівби озимого ріпаку, яка, за попередніми даними, стартує з 1 серпня.

Нагадаємо, в Ristone Holdings обмолотили понад половину посівів ріпаку. Як повідомлялося, «Контінентал» планує завершити жнива вчасно попри затримку старту, а «Агротрейд» має намір завершити збирання ріпаку на Чернігівщині за 10 днів.

Журнали