Агрономія
Головне:
Агрономія

Урожайність цукрових буряків A’Spik Group сягає 500 ц/га

Урожайність цукрових буряків A’Spik Group сягає 500 ц/га

Середні показники врожайності цукрових буряків на полях групи компаній  A’Spik Group наразі перевищують загальноукраїнський рівень більше ніж на 12%. Аграрні підрозділи корпорації отримують понад 500 ц/га цукрових буряків. Водночас середня врожайність коренеплодів в Україні, за офіційними даними, складає 445 ц/га.

Господарства A’Spik Group вже викопали солодкі коренеплоди з 350 га (16%) своїх угідь, повідомили у компанії.

 «Хоча через погодні умови ми і не можемо сподіватися на минулорічні показники врожайності цукрових буряків, які сягали більше 650 ц/га, проте збирання, що перевищує 500 ц/га, та добрий стан коренеплодів дають змогу розраховувати на прийнятний урожай», – зазначив керівник земельного напрямку A’Spik Group Анатолій Салашинський.

За його словами, врешті-решт і погода після тривалої посухи почала сприяти жнивам цукрових буряків, адже дощі зволожили ґрунти, що значно полегшує копання.

У компанії також повідомили, що перші дані з ТОВ «Старокостянтинівцукор» свідчать, що цукристість коренеплодів перебуває на минулорічному рівні.

Нагадаємо, A’Spik Group планує зібрати цукрові буряки з більше ніж 2 тис. га. Зокрема, старокостянтинівські аграрії виділили під цю культуру майже 1,3 тис. га. Ще 865 га засіяли солодким коренем на Рівненщині.

Завдяки врожаю з власної сировинної бази «Старокостянтинівцукор», який входить до групи компаній, минулого тижня розпочав сезон виробництва цукру.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали