Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Сівозміна у компанії Cygnet залишається незмінною з першої посівної кампанії

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Сівозміна компанії Cygnet не мінялася з першої посівної кампанії 2012 року. Традиційно близько 60% відводять під посівами кукурудзи, по 15% – під буряк і сою, 10% – озиму пшеницю, пише журнал The Ukrainian Farmer.

У той же час, у компанії підкреслюють: умови, що постійно змінюються, вимагають удосконалювати технології вирощування культур. Суттєву роль у досягненні планових показників урожайності відіграє живлення культур.

Базуючись на результатах комплексного агрохімічного аналізу ґрунтів, добриво у компанії вносять диференційовано на кожне поле.

За підсумками 2019 року у рослинництві виробник досяг таких показників урожайності основних культур: кукурудзи зібрали по 9,2 т/га, сої – 2,6 т/га, озимої пшениці – по 6,7 т/га у заліковій вазі, цукрового буряку – 41,2 т/га.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!