Агрономія
Головне:
Агрономія

Приготуванню бакової суміші препаратів має передувати тест на їх сумісність

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Перед приготуванням бакової суміші препаратів для захисту культур потрібно провести тест на сумісність препаратів.

На цьому наголошує Олександр Барчишен, керівник напряму CareField, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Для цього в скляній банці треба змішати всі компоненти майбутньої суміші в пропорціях, що відповідають польовим нормам витрати, ретельно перемішати й збовтати.

Однорідність суміші оцінюють візуально двічі: після змішування і через 30 хв.

Якщо спостерігається осад, помутніння розчину чи стійке розшарування, розчин помітно нагрівся чи охолодився, виділяється газ чи спостерігається утворення піни, таку суміш не рекомендовано застосовувати, бо наслідки — непередбачувані.

Якщо протягом пів години суміш розшарувалася, але легко розмішується, то її можна застосовувати за умови постійної роботи міксера.

Робочий розчин (бакова суміш) треба готувати безпосередньо перед застосуванням у призначених і попередньо підготовлених для цього місткостях. Вода має бути чистою, без мулу та домішок, оптимальна температура +20…+25 °С (застосування води нижче як +10 °С знижує розчинність і біологічну ефективність препаратів до 50%).

Увага, якість робочого розчину може залежати навіть від зміни погоди — дощу чи зміни температури повітря, що вплине на якість води у водоймищі, та від фірми — виробника препарату.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: