Агрономія

«Прометей» очікує зібрати рекордний урожай ранніх зернових

«Прометей» очікує зібрати рекордний урожай ранніх зернових

Група «Прометей» завершує збір ячменю і пшениці. У компанії вже обмолочено понад 60% посівів, відведених під ранні зернові культури сумарною площею майже 8 тис. га.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

До кінця третьої декади липня планується на 100% завершити першу хвилю збирання врожаю та обмолотити озимі зернові культури. Незважаючи на метеорологічні умови і температурні показники кінця червня – початку липня, «Прометей» планує завершити жнива вчасно.

Фахівці агрохолдингу зазначають: погодні умови, що супроводжували посівну цього року, були непростими. Але перші підсумки врожайності ранніх зернових досить обнадійливі. Відтак у компанії планують отримати рекордну врожайність озимого ячменю.

Дані щодо збирання озимої пшениці також досить оптимістичні, навіть якщо не вдасться встановити рекорд в розрізі двох культур, то сумарні валові показники збору ранніх зернових будуть значно перевищувати планові.

«Цей рік запам’ятається надовго – його сміливо можна назвати рекордним. І це радує. Можна сказати, що погода наразі надає допомогу при зборі, і на черзі – друга хвиля збиральної кампанії», – повідомив агроном ГК «Прометей» Ілля Троїцький.

Нагадаємо, на Черкащині прогнозують на 60% вищий урожай зерна, ніж торік. Як повідомлялося, урожайність озимих в KSG Agro рекордна за останні п’ять років.