Агрономія

Посівна в «Агротрейд» істотно затримується через війну

Посівна в «Агротрейд» істотно затримується через війну

Посівна у групі «Агротрейд» триває. На Сумщині аграрії сіють кукурудзу і соняшник та розпочали сівбу сої. Також сою почали сіяти і на Харківщині, а ось сівба соняшника тут вже завершена і навіть з’явилися перші паростки.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

На Чернігівщині теж вже посіяли соняшник й приступили до кукурудзи. По всіх регіонах присутності компанії вносяться засоби захисту під озиму пшеницю.

«Умови для сівби сприятливі, проте роботи на полях сильно затримуються. Якщо за стандартних умов ми би закінчили посівну в 10-х числах травня, то наразі ми виконали лише половину від запланованого. Причини – бойові дії, після яких довелося очищати поля від снарядів, та комендантська година, через яку ми не можемо працювати вночі», – розповідає директор агропромислового департаменту групи «Агротрейд» Олександр Овсяник.

Загалом кукурудзою планується засіяти 16,7 тис. га, соняшником – 10,4 тис. га, ріпаком – 6,7 тис. га, соєю – 2,4 тис. га, а озимою пшеницею вже засіяно 18,7 тис. га.

Нагадаємо, снаряди були на 95% полів групи «Агротрейд» на Чернігівщині. Раніше повідомлялося, як «Агротрейд» господарює в умовах активних бойових дій.