Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Озимі перебувають у стані неглибокого зимового спокою

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Протягом останньої декади січня в Україні утримувалася аномально тепла погода, як для цієї пори року, з опадами різної інтенсивності у вигляді дощу і мокрого снігу, частими туманами.

Про це повідомляють аналітики «УкрАгроКонсалт».

Опади відмічалися у вигляді дощу і снігу. У західних та північних областях країни утворився сніговий покрив висотою від 4 до 20 см. В інших регіонах кількість опадів у вигляді дощу становила 2-20 мм.

Таким чином, озимі культури перебувають у стані неглибокого зимового спокою, небезпечних явищ для їх перезимівлі не відзначається. Стан посівів озимих зернових культур у третій декаді добрий та задовільний.

Як повідомлялося раніше, на Чернігівщині посіви озимини вже кілька разів виходили зі стану спокою.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!