Агрономія
Головне:
Агрономія

Осіння посівна: як підвищити урожайність культур за несприятливих погодних умов

Осіння посівна: як підвищити урожайність культур за несприятливих погодних умов

Компанія «Родоніт» пропонує аграріям ефективний спосіб підвищення урожайності сільгоспкультур – препарати Лігногумат та Зеребра Агро, що особливо стануть у пригоді під час осінньої посівної, яку цьогоріч ускладнюють тривалий бездощовий передпосівний період, відсутність достатньої кількості опадів упродовж вегетаційного періоду, ґрунтові й повітряні посухи, сильні зливи.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За даними спостережень агрономів, застосування спільно з гуматами препарату Зеребра Агро від компанії «Родоніт» приносить додатковий приріст врожаю на рівні 3-8 ц/га. Зеребра Агро захищає рослини від багатьох хвороб (грибних та бактеріальних) за умови середнього ступеня розвитку захворювання. В умовах сильного, в тому числі епіфітотійного розвитку захворювання Зеребра Агро значно підвищує ефективність фунгіцидів за спільного використання.

У свою чергу Лігногумат активізує в рослині обмінні процеси, підвищує імунітет та стійкість до несприятливих чинників зовнішнього середовища, нормалізує розвиток точок росту. Мікроелементи, що входять до його складу, беруть участь в окисно-відновних процесах, фотосинтезі, азотному і вуглеводному обмінах, що в кінцевому підсумку дозволяє рослинам не тільки вижити, а й сформувати гарний урожай.

Як зазначають у компанії, фунгіцидний і бактерицидний ефекти – це «родзинка» препарату Зеребра Агро, що виділяє його серед інших стимуляторів росту. Такі його властивості дуже цінні, адже дають змогу аграріям заощадити на внесенні фунгіцидів.

Крім того, спільне застосування Зеребра Агро і Лігногумату для обробки насіння озимої пшениці підвищує морозостійкість і посухостійкість рослин, забезпечує їх успішну перезимівлю.

«Лігногумат та Зеребра Агро – це стабільно високий результат з року в рік з мінімальним вкладенням на гектар а також репутація, заслужена роками успішної роботи  з підвищення врожайності при технологіях будь-якого ступеня інтенсивності», – повідомляють фахівці компанії.

Журнали