Агрономія
Головне:
Агрономія

Натуральними засобами обробки насіння від Corteva оброблено 10 млн га в Європі

Натуральними засобами обробки насіння від Corteva оброблено 10 млн га в Європі

За оцінкою Corteva Agriscience, інноваційні засоби обробки насіння використовуються на понад 10 мільйонах гектарів в Європі, що пов’язано з концентрацією зусиль компанії на задоволенні зростаючого попиту на продукти натурального походження.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В 2021 році насіння кукурудзи, озимого ріпаку та соняшнику Pioneer®, флагманського бренду Corteva, були оброблені мікродобривами та стимуляторами росту нового типу Lumidapt® і Lumibio Kelta, розробленими підрозділами Pro Farm Technologies компанії Marrone Bio Innovations.

«Продукти стимуляції росту натурального походження представляють унікальну можливість для фермерів перейти до економічно вигідних практик ведення сільського господарства, що мінімально впливають на навколишнє середовище, – вважає Андре Негрейрос, керівник напрямку технологій обробки насіння в Європі Corteva Agriscience. – Ми пишаємося тим, що наше технологічне рішення використовується по всій Європі і вносить свій внесок у стійкий розвиток сільського господарства. Ми вперше бачимо таке широке застосування подібної технології з відмінними показниками ефективності і результатами».

Продукти Lumibio Valta™, Lumidapt Kelta™ та Lumidapt™ Ympact® також нещодавно отримали реєстрацію в Україні, і зараз компанія працює над планом виведення їх на ринок. Преміальна технологія протруювання насіння LumiGen® представлена на ринку з 2019 року, а за результатами 2021 сезону  нею були оброблені 560 000 га посівів кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®.

Нагадаємл, Corteva Agriscience та Bejo підписали угоду про редагування геному. Також ми писали, що чисті та органічні продажі Corteva Agriscience збільшились на 6%.

Журнали