Агрономія

Насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Україні нарощує обсяги виробництва

Насіннєвий комплекс міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience, що розташований у с. Стасі Полтавської області (ТОВ «Стасі Насіння»), успішно завершив виробничий сезон, виготовивши понад 800 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи та соняшнику для сезону 2020 року, що приблизно на 50 тис. посівних одиниць більше, ніж у 2019 році.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Потужності комплексу, в який інвестовано вже понад $56 млн та який на сьогодні забезпечує роботою більше 300 постійних та сезонних співробітників, гарантують повний цикл виробництва гібридів брендів Pioneer та Brevant seeds. Українське виробництво дозволяє покривати більше ніж 60% попиту українських сільгоспвиробників на насіння преміальної генетики Corteva Agriscience. Решту 40% компанія імпортує зі своїх виробничих потужностей, що розміщені в Австрії, Угорщині, Румунії, Туреччині та США. 

Всього з моменту відкриття потужностей у 2013 році було виготовлено більше 3,5 млн посівних одиниць насіння. Corteva Agriscience планує продовжувати нарощувати річні потужності протягом наступних 4-5 років і поступово збільшувати їх на 30%.

Для виробництва в Україні комплекс співпрацює з понад 30 фермерськими господарствами, розташованими в Херсонській, Запорізькій, Черкаській, Полтавській, Київській, Житомирській та Сумській областях. Насіннєвий комплекс відповідає найвищим міжнародним стандартам та всім вимогам українського законодавства щодо дотримання умов праці, техніки безпеки та екологічних нормативів. Виробництво сертифіковано за міжнародним стандартом поводження з пестицидами ESTA, а також має впроваджену систему менеджменту якості.

Команда співробітників компанії забезпечує постійну присутність у полі та контроль на виробництві. Посівний матеріал проходить перевірку якості лабораторіями Corteva в Україні, Франції, Австрії та Чилі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!