Агрономія

Компанія «Прогрейн Укр» постачає насіння сої оригінатора канадської селекції Prograin, яке забезпечить максимальні результати

До вибору насіння сої важливо підійти серйозно, адже вдало підібраний сорт гарантує 50% успіху у вирощуванні культури.

Максимальні результати забезпечить насіння не-ГМО-сої канадської селекції від оригінатора ТОВ «Прогрейн Укр», адже воно відповідає усім вимогам аграріїв.

У сезоні-2020 компанія пропонує шість сортів: Хана, Ленка, Кофу, Асука, Аріса і Вольта.

Насіння сої «Прогрейн Укр» є лідером з урожайності: потенційна врожайність сортів — 4,5-5 т/га. Стабільно високу урожайність демонструють сорти Вольта, Аріса, Кофу та Асука.

Ще одна перевага насіння Prograin полягає у тому, що воно має високий вміст протеїну — 40-46%. Найвищий показник — у сортів Ленка і Хана.

Усі сорти «Прогрейн Укр» відрізняються високою посухо- та жаростійкітю. Фаворитом у цьому вважається сорт Кофу.

Упродовж усього вегетаційного періоду рослини сої характеризуються високою енергією початкового росту, мають високу стійкість до хвороб і шкідників.

Cорти сої Prograin чудово адаптуються до різноманітних грунтово-кліматичних умов вирощування; мають підвищену стійкість до вилягання та осипання; гарну пластичність і стабільність.

Купуючи насіння сої у «Прогрейн Укр», ви стаєте партнером авторитетної у світі селекційно-насінницької компанії Prograin. Це гарантує агропідприємству отримання оригінальних сортів і уникнення загрози придбати фальсифіковане насіння; вчасні поставки та якісний супровід професіоналів на усіх етапах вирощування сої.

За більш детальною інформацію звертайтесь до  керівника відділу продажу насіння: Володимир Якубець, (050) 356-14-69, (050) 341-19-43. Сайт компанії: www.prograinukr.com.ua

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!