Агрономія
Головне:
Агрономія

На Одещині менше сіятимуть кукурудзи, соняшнику та ріпаку

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

В Одеській області у формуванні сівозміни спостерігаються певні тенденції: площі під зерновими культурами (переважно озимою пшеницею) збільшуються, а під соняшником і ріпаком – зменшуються.

Про це повідомив  менеджер з гуртової торгівлі в південному регіоні компанії «АгроРось» в Одеській області Олег Бессараб, пише журнал The Ukrainian Farmer.

За його словами, кукурудза цього року дала низьку врожайність через недостатню кількість вологи, відтак очікується зменшення площ і під цією культурою.

«У 2019 році фермери ще сподівалися на те, що випаде достатня кількість опадів для кукурудзи, але цього не сталося. У 2020-му, я думаю, фермери врахують ризики, і тенденція щодо зменшення площі під царицею полів посилиться», – зазначив Олег Бессараб.

Тому слід очікувати, що площі під звичними для регіону культурами зменшаться або взагалі їх замінять іншими культурами, для яких клімат більш підхожий.

Дізнайтесь, як сформувати ефективну сівозміну в умовах глобальних кліматичних змін на конференції «День агронома: прибуткова агрономія».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!