Агрономія

Ми все робимо для того, щоб посівна відбулася, - Роман Лещенко

Ми все робимо для того, щоб посівна відбулася, - Роман Лещенко

Задля успішного проведення посівної кампанії Міністерство аграрної політики та продовольства України укріплює усі логістичні зв’язки задля забезпечення підвозу насіння, добрив та палива агропідприємствам.

Про це під час ефіру на телеканалі 24 Україна повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

За його словами, наразі там, де немає активних бойових дій, аграрії підживлюють озимину.

«Ми робимо все для того, щоб забезпечувати продовольчу безпеку держави. З аграріями є комунікація. В кожному випадку індивідуально відпрацьовуємо по кожному регіону. В аграріїв настрій бойовий. Ми все робимо для того, щоб посівна відбулася», – зауважив Роман Лешенко.

Міністр уточнив, що задля забезпечення аграріїв усім необхідним для проведення весняно-польових робіт було запущено спеціальну платформу, на якій аграрії інформують про свої потреби щодо дизелю, насінневого матеріалу, добрив тощо.

«Ми відпрацьовуємо логістичні маршрути щодо поставок усього необхідного для реалізації посівної», – додав Роман Лещенко.

За його словами, у регіонах, де ведуться активні бойові дії, відбуватиметься перегрупування й обиратимуться для посіву інші сільськогосподарські культури, виходячи з відповідної фази вегетації.

Міністр констатував, що виходячи з погодних умов, міністерство має ще кілька тижнів задля укріплення усіх логістичних зв’язків й забезпечити підвоз насіння, добрив та палива задля успішного проведення посівної кампанії.

Нагадаємо, Мінагро розподілятиме між аграріями необхідні для посівної ресурси.