Агрономія
Головне:
Агрономія

Limagrain представила на Digital Field нові посухостійкі гібриди кукурудзи

На найбільшому демополігоні аграрних інновацій Digital Field насіннєві компанії представили найновітніші досягнення у сфері генетики гібридів кукурудзи. Всього було висіяно 40 гібридів зернової та силосної кукурудзи від різних виробників.

Про це повідомляє пресслужба компанії AgriLab, за ініціативою якої було створено перший в Україні онлайн-демополігон аграрних інновацій Digital Field.

 Наприклад, компанія Limagrain запропонувала  для демо-поля гібриди інноваційної технології оптимізації посухостійкості – «Гідранео».

«Ця технологія включає в себе гібриди, які мають високі показники врожайності як в умовах достатнього рівня вологи, так і за її дефіциту, – розповів Володимир Кузьмич, продукт менеджер Лімагрейн Україна.

За його словами, це стало можливим завдяки запатентованій методиці  виявлення індексу посухостійкості гібриду. Наприклад, гібрид ЛГ31272 має високу толерантність до посухи, яка підтверджена в 2020 році, та високу врожайність, а також підходить і для вирощування на силос, і на зерно, а ЛГ31330 в екологічних випробуваннях показав себе лідером в своїй групі стиглості як в посушливих так і високоврожайних умовах.

«Саме за такими універсальними гібридами – майбутнє насінництва. В цілому ж на полі Digital Field ми представили 7 гібридів зернової кукурудзи та 4 – силосної», – додав Володимир Кузьмич.

Щоб виключити вплив можливих критичних чинників на показники врожайності, на демо-полі компанія AgriLab попередньо провела комплексний агрохімічний аналіз ґрунту з деталізацією в 1 гектар. Відповідно до результатів аналізу для припосівного внесення підібрали добрива FERTIS NPK 7:20:28+S+ME від Binfield, формуляція яких повністю відповідає потребам ґрунту в поживних речовинах. Таким чином гібридам забезпечили оптимальні умови живлення. 

Висів гібридів відбувся в один день. Водночас, якщо умови вирощування однакові, то характеристики самих гібридів – різні.  

Нагадаємо, на демополігоні Digital Field також встановили, що сівалка Kverneland Optima SX якісно працює на піщаних ґрунтах.