Агрономія
Головне:
Агрономія

На демополігоні Digital Field висіяли зернові та силосні гібриди UNIVERSEED

На демополігоні Digital Field, створеному за ініціативою AgriLab, висіяли 40 топових гібридів кукурудзи, в тому числі компанії LNZ, що представила зернові та силосні гібриди UNIVERSEED, а також зерновий гібрид ДК 315 – private label від DEKALB, який найбільше розкриває потенціал урожайності при інтенсивній технології вирощування.

Про це розповів Віталій  Брашован, агроном компанії LNZ.

Він, зокрема, розповів, що у портфелі UNIVERSEED – унікальні силосні гібриди Leafy та Leafy-Floury, а також високоврожайні зернові гібриди кукурудзи, які мають високу вологовіддачу за рахунок тонкого стрижня і зубовидного типу зерна, а також відмінну стійкість до хвороб і шкідників, в тому числі – гельмінтоспоріозу, іржі, фузаріозу стебла і качанів.

«Ми прагнемо допомогти аграріям у виборі оптимальних гібридів, технології захисту та вирощування культури відповідно до конкретних грунтово-кліматичних умов кожного регіону», – зазначив Віталій Брашован.

Норма висіву кукурудзи варіюється від 65 до 80 тис. насінин/га відповідно до рекомендацій виробників насіння для даних ґрунтово-кліматичних умов. Зважаючи на нестандартні погодні умови цього року, спостерігати за тим, який гібрид покаже кращі результати, буде цікаво і аграріям, і самим виробникам.

Нагадаємо, щоб виключити вплив можливих критичних чинників на показники врожайності, на демо-полі компанія AgriLab попередньо провела комплексний агрохімічний аналіз ґрунту з деталізацією в 1 гектар. Відповідно до результатів аналізу для припосівного внесення підібрали добрива FERTIS NPK 7:20:28+S+ME від Binfield, формуляція яких повністю відповідає потребам ґрунту в поживних речовинах. Таким чином гібридам забезпечили оптимальні умови живлення. 

Висів гібридів відбувся в один день. Водночас, якщо умови вирощування однакові, то характеристики самих гібридів – різні.

Нагадаємо, Limagrain представила на Digital Field нові посухостійкі гібриди кукурудзи. 

Журнали