Агрономія

«Коростишівземінвест» завершив посівну на Житомирщині

«Коростишівземінвест» завершив посівну на Житомирщині

На полях ТОВ «Коростишівземінвест», що входить до складу «Агропросперіс», завершилась посівна кампанія 2022 року. Цьогоріч на полях Старосілецької та Глибочицької ОТГ засіяли 1,995 тис. га соняшнику та 1,475 тис. га сої.

Про це повідомляється на Фейссбук-сторінці компанії.

«Безперечно, підприємство зіткнулося з труднощами, що приніс воєнний стан в нашу країну. Знищення важливих об’єктів інфраструктури, налагодження і зміна шляхів поставок насіння, палива, засобів захисту рослин ставили під загрозу вчасно проведену посівну кампанію. Проте, завдячуючи нашим механізаторам, що захищають Україну в лавах ЗСУ, налагодженій та часом цілодобовій роботі кожного з працівників нашого підприємства та за всебічної підтримки холдингу Агропросперіс, посів пройшов у заплановані строки», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, проводити всі технологічні операції наявними ресурсами та дотримуватися режиму економії дали змогу досвід, чіткі плани та продумані кроки.

«Основу майбутнього врожаю закладено. Попереду ще багато роботи. Але ми продовжуємо тримати наш фронт – забезпечення продовольчої безпеки України! Згуртовані, об’єднані однією метою йдемо до Перемоги!», –  зазначають у компанії.  

Нагадаємо, рівень зволоженості ґрунту істотно знизився.