Агрономія

«Контінентал Фармерз Груп» додає до сівозміни гречку

«Контінентал Фармерз Груп» додає до сівозміни гречку

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала весняну посівну кампанію. Структура посівних площ цього року змінилася під впливом подій, які відбуваються в Україні. Окрім традиційних для компанії культур – соняшнику, кукурудзи та сої, «Контінентал» додав до структури посівів гречку, під яку заплановано 1,2 тис. га, та відвів 1 тис. га під цукровий буряк. Загалом навесні планують засіяти близько 100 тис. га.

Про це повідомляє пресслужба компанії.  

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен зазначає, що цьогорічний виробничий сезон є надважливим для гарантування продовольчої безпеки України. Саме тому кожен етап робіт вимагає вчасності та дотримання технологій, наскільки це можливо в теперішніх умовах.

«Цьогорічна посівна стане найвідповідальнішою за всю історію не тільки нашої Компанії, але й нашої Країни. Ми дотримуємося обраних виробничих технологій, працюємо з урахуванням усіх заходів безпеки. На весняний сезон забезпечені необхідними ресурсами. Ми зробимо все для того, щоб Україна була з хлібом, – зазначив Георг фон Нолкен. – Дякую кожному співробітникові нашої Компанії за невтомну працю без вихідних та з максимальним залученням у процес.  Кожен вихід у поле, робота в офісах чи на ремонтних базах відстоює надважливу місію – захист країни від продовольчої кризи», – наголосив він.

«Контінентал» також продовжує проводити агротехнологічні операції на посівах озимих відповідно до термінів відновлення вегетації. У структурі озимих найбільшу площу займають стратегічно важливі для продовольчої безпеки країни культури – озима пшениця (40,1 тис. га) та озимий ячмінь (11,4 тис. га).

Нагадаємо, озимі в «Контінентал Фармерз Груп» перезимували добре.