Агрономія

«Кернел» завершив посівну в оптимальні терміни 

«Кернел» завершив посівну в оптимальні терміни 

Команди агрокластерів «ернел» успішно провели весняно-польові роботи навіть у максимально наближених до фронту регіонах. Кампанії вдалося охопити цього року 370 тис. га.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

«Ми не відчули дефіциту насіння, засобів захисту рослин, добрив та пального. Все завдяки тому, що підготувалися ще за пів року до посівної», – говорить директор Агробізнесу «Кернел» Ігор Чикін.

Багато співробітників агрохолдингу мобілізувалися та пішли захищати нашу країну на фронт. Після перегруповування підрозділів компанія зберегла продуктивність сівби.  Окремі кластери навіть підвищили показники. Відтак, злагоджена та професійна робота команди здатна компенсувати обмеженість ресурсів.

Частина площ у Чернігівській та Сумській областях до посівної перебували під окупацією. Команди на місцях акумулювали зусилля, щоб вчасно виконати роботу. Працівники «Кернел» допомагали ДСНС та військовим із розмінуванням доріг та перевіркою полів. Ще складніша ситуація зберігається на Харківщині.

«Оцінка польової схожості показує, що показники за результатами посівної – у нормі. Це наш спільний успіх. Тож чекаємо першої декади липня, щоб розпочати збір врожаю. Все буде Україна», – зазначають у компанії.

Нагадаємо, всього українським аграріям ярими вдалося засіяти 13,4 млн га.