Агрономія

Інноваційна технологія сівби від Lemken дає рослині більше вологи

Інноваційна технологія сівби від Lemken дає рослині більше вологи

Технологія сівби Lemken DeltaRow у два ряди зі зміщенням напіврядів дозволяє отримати рослині більше живлення, вологи та поживних речовин. Про це під час під час конференції «Ефективне землеробство: гарантований урожай за несприятливих умов» розповів Костянтин Хоменко, директор ТОВ “А-Тера”, офіційного дилера техніки Lemken.
Lemken має інноваційну сівалку Azurit, яка здатна сіяти за фірмовим методом DeltaRow. В такому разі насіння висівається в ряд, що складається з двох напіврядів, зміщених щодо один одного на 12,5 см. Синхронізація напіврядів дозволяє виконувати точну сівбу трикутної посадкою.

У порівнянні з посівом в один ряд технологія DeltaRow забезпечує збільшення площі для кожної рослини до 70%, завдяки чому рослини отримують більше води, поживних речовин і світла.

При посіві по методу DeltaRow стрічка з добривами укладається під посівне ложе.

«Кукурудза збирає вологу як лійка, і спрямовує по стеблу до коріння. В такому разі добрива біля коренів добре засвояться», – наголосив Костянтин Хоменко.

За його словами, фермер може впливати на багато факторів. Але на вологу та епідемії його вплив обмежений. Тому важливо моніторити запаси вологи, залежно від цього регулювати густоту сівби та кількість живлення.

Читайте також:Lemken розширює функціонал сівалки Azurit