Агрономія

ІМК отримала рекордний урожай озимої пшениці

ІМК отримала рекордний урожай озимої пшениці

Агрохолдинг ІМК завершив обмолот озимої пшениці з рекордними показниками. 

Пшеницю зібрано з площі 13,1 тис. га, повідомили в компанії. 

Урожай культури склав понад 82,3 тис. тонн, що дало змогу зафіксувати рекордну за всі 12 років господарювання компанії врожайність у 6,3 тонн/га. 

Такий показник урожайності на 11% вище попереднього найкращого показника компанії і на 55% вище середнього показника в Україні (за даними Міністерства аграрної політики і продовольства України станом на 31 липня 2019 середня врожайність озимої пшениці в Україні склала 4,04 тонн/га). 

Досягти таких результатів ІМК вдалось завдяки комплексу позитивних чинників. 

Зокрема, за словами операційного директора ІМК Олександра Вержиховського, сівбу озимої пшениці восени 2018 року компанія здійснила в оптимальні агротехнологічні терміни та на оптимальну глибину, що разом зі сприятливими погодними умовами дало змогу отримати гарні дружні сходи і «запустити» культуру в зиму розкущеною фактично на 100% площ в доброму стані.

«Також гарному розвитку пшениці сприяла помірно тепла волога весна, а своєчасно проведені виробничою командою ІМК захисти, підживлення та всі інші, передбачені технологічною картою операції, дали змогу мінімізувати негативний вплив червневої спеки», – зазначив він.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!