Агрономія
Головне:
Агрономія

«Епіцентр Агро» реалізує проект з вирощування насіннєвої сої

«Епіцентр Агро» реалізує проект з вирощування насіннєвої сої

Цього року «Епіцентр Агро» успішно реалізував пілотний проект з вирощування насіннєвої сої. 

Першими результатами задоволені: її врожайність на підприємствах агрохолдингу на 30-40% більше за аналогічні показники з врожайності цієї культури в Україні, повідомили в компанії. 

Компанія отримала в середньому 34 ц/га сої сорту ДХ-530 та 35,3 ц/га сорту Ніагара. Для порівняння: цьогорічна середня врожайність сої в Україні становить 25-27 ц/га.

З метою розмноження та розширення цієї культури в масштабах агрохолдингу укладено довгострокову угоду з селекційною компанією Sevita International (Канада) на вирощування елітних канадських сортів сої.

За словами заступника керівника агробізнесу «Епіцентр К», директора з виробництва Богдана Черемхи, соя є досить примхливою культурою. 

«Щоб досягти високої врожайності сої, треба розумітися на тонкощах її вирощування. Велику роль відіграють асортимент і технологія: зокрема, правильно підібрані високопродуктивні та високоімунні сорти і гібриди, а також чітка система диференційованого підживлення рослин», – зауважив він. 

Зібраний цієї осені врожай вже пройшов первинне очищення на власному насіннєвому заводі агрохолдингу на Хмельниччині та очікує на калібрування й підготовку до посіву в наступному сезоні.

Аби забезпечити себе якісним насіннєвим матеріалом, в 2020 році  компанія збільшить посіви сої в 10-12 разів – до 4,8-5 тис. га. 

Крім того, частину вирощеної товарної сої «Епіцентр Агро» почне продавати за кордон.

Раніше повідомлялось, що «Епіцентр Агро» відкрив на Хмельниччині власний насіннєвий завод.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!