Агрономія

Добрива «Тімак Агро» дозволяють підвищити врожайність навіть у стресових умовах сходу України

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Добрива «Тімак Агро» дозволяють підвищити врожайність навіть у стресових умовах сходу України

Компанія «Тімак Агро Україна» пропонує агровиробникам добрива, які ефективно працюють навіть у стресових умовах сходу України. 

Зокрема, кліматичні умови східної частини України, а саме Донецької, Луганської, Запорізької областей і більшої частини Харківщини, характеризуються зоною ризикованого землеробства, де гостро стоїть питання наявності вологи у ґрунті, особливо під час весняних польових робіт. 

Щоб уникнути цієї проблеми фахівці радять використовувати якісні, легкорозчинні та збалансовані за своїм складом добрива. Досвід агропідприємства «Лощанське» (Олександрівський район Донецької області) свідчить, що саме такими добривами є добрива компанії «Тімак Агро».  

Агропідприємство «Лощанське» успішно співпрацює з компанією «Тімак Агро» з 2013 року і використовує її добрива на всій площі вирощування сільгоспкультур. 

Зокрема, господарство використовує добрива Дуофертіл 30 на посівах пшениці, Дуофертіл 36 – на цукрових буряках і Дуофертіл 30 – на соняшнику. Крім того, цього року компанія вперше посіяла пшеницю разом з добривом Євросеріал 34.

«Думаю, якщо добрива компанії «Тімак Агро» так добре показали себе в стресових умовах Донецької області, то в інших регіонах це буде незамінним інструментом для підняття врожайності», – зауважив  головний агроном «Лощанського» Олексій Замощанський. 

Детальніше – у відео: 

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями