Агрономія
Головне:
Агрономія

До нового сезону BASF представив фунгіцид для зернових і вдосконалений гербіцид для кукурудзи

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
До нового сезону BASF представив фунгіцид для зернових і вдосконалений гербіцид для кукурудзи

Департамент Agricultural Solutions компанії BASF репрезентував вихід на ринок нових продуктів – фунгіциду для зернових Пріаксор та удосконаленого гербіциду для кукурудзи Стеллар Плюс.

Пріаксор застосовують на ярих та озимих пшениці, ячменю, та житі. Цей інноваційний ксеміум-вмісний препарат здатний відмінно закріплюватися та розподілятися на рослині, проникати всередину та нейтралізувати патоген.

Серед основних переваг Пріаксору – ефективна дія проти складно контрольованих хвороб на зернових культурах, у тому числі піренофорозу. Її було доведено на дослідних полях у Франції, Польщі, Болгарії, Румунії, Великій Британії й Україні.

До прикладу, на ярому ячмені використання Пріаксору в нормі 0,3 л/га збільшило врожайність на 4-4,5 ц/га, або майже $60 у грошовому еквіваленті. За норми 0,5 л/га врожайність зросла на 8 ц/га, або $126.

Стеллар Плюс, завдяки прилипачу в складі, добре тримається на рослині й ефективно проникає всередину бур’яна. Не зважаючи на можливі несприятливі погодні умови – сильні дощі чи поривчастий вітер – прилипач посилює дію препарату.

Головна діюча речовина – топрамезон – забезпечує препарату тривалу ґрунтову дію, він захищає посіви протягом усього сезону. Для отримання результату достатньо одного оброблення.

Такі поширені на кукурудзяних полях бур’яни, як лобода, мишій, осот, гірчак та інші мають 100% чутливість до гербіциду. Також Стеллар Плюс ефективно контролює надземну частину ваточника сирійського.

При цьому спеціалісти BASF рекомендують на наступний рік після цього застосування гербіциду висівати сою, горох й інші бобові культури через можливий прояв фітотоксичності.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!