Агрономія

Corteva Agriscience розробила нову технологію оброблення насіння

Corteva Agriscience розробила нову технологію оброблення насіння

Компанія Corteva Agriscience розробила нову технологію оброблення насіння під брендом LumiGEN.

До неї належать фунгіциди для обробки насіння Lumisena та Lumiflex, а також інсектицид для обробки насіння Lumiposa, повідомили в компанії. 

Нова технологія має декілька версій, які захищають генетику високопродуктивного насіння від комах та грибів, а також діє як репелент для птахів. Вона також допомагає насінню витримувати стреси, такі як зміна погоди та посуха, зауважили в компанії. 

Технології LumiGEN доступні для ріпаку, кукурудзи та соняшнику. Оброблене насіння також отримує переваги від покращеної стресостійкості та швидшого пристосування культур, що сприяє отриманню кращого врожаю.

Оскільки технологія передбачає обробку безпосередньо насіння, а не застосування препаратів при посіві в полі, вона може допомогти знизити вплив сільського господарства на екологію, таким чином враховуючи очікування споживачів.

«Технології LumiGEN надають культурам необхідний захист при сівбі, щоб допомогти виробникам досягти гарних врожаїв. Ми сподіваємось, що цей інноваційний стандарт обробки насіння допоможе фермерам максимізувати врожай та прибутковіст», – зауважив менеджер з напрямку обробки власних брендів насіння Corteva Agriscience у Європі Ніколас Перро.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!