Агрономія
Головне:
Агрономія

Черкаський «Азот» у 2019 році на 23% наростив виробництво міндобрив

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У 2019 році Черкаське ПАТ «Азот», що входить до групи підприємств Group DF, виробив 1,567 млн тонн азотних мінеральних добрив, що на 23% більше, ніж роком раніше.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зокрема, товарної аміачної селітри було вироблено 467,8 тис. тонн, товарного карбаміду – 607,6 тис. тонн, КАС – 482,5 тис. тонн, аміачної води – 9,6 тис.тонн, аміаку – 808,6 тис.тонн (зокрема, товарного – 56,3 тис. тонн). Неконцентрованої азотної кислоти було випущено  569,4 тис. тонн.

За словами голови правління ПАТ «Азот» Віталія Склярова, у 2019 році підприємство було повністю забезпечене газом та досягло практично 100% завантаження потужностей і наростило обсяги виробництва мінеральних добрив на 23%.

Також було завершено модернізацію установки з виробництва рідких комплексних добрив КАС, що дало змогу підприємству збільшити виробіток цього продукту на 86%.

Крім того, виробництво карбаміду зросло на 36%, а товарного аміаку – на 43%.

«Тренд, який ми бачимо і який зберігається: попит на КАС росте в Україні швидше, аніж попит на інші добрива. Наша стратегія не змінюється: продуктовий портфель постійно коригується відповідно до наявного ринкового попиту та існуючих виробничих можливостей. Ми максимально «підлаштовуємося» під ринок, але при цьому враховуємо цінову кон’юнктуру і маржинальність кожного окремого продукту», – зазначив Віталій Скляров.  

В 2019 році в проєкт модернізації установки з виробництва КАС було вкладено 17,79 млн грн. В результаті, потужність підприємства з виробництва рідких добрив КАС збільшилася вдвічі – з 500 тис. до 1 млн тонн на рік.

У 2018 році підприємство виробило 1,3 млн тонн добрив: 550,8 тис. тонн товарної аміачної селітри; 446,9 тис. тонн товарного карбаміду; 265,6 тис. тонн рідких азотних добрив (КАС); 15,3 тис. тонн аміачної води. А також – 39,3 тис. тонн товарного аміаку і 532,7 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: