Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Попит на мінеральні добрива змушує вітчизняного виробника працювати «з коліс»

Компанія «Українські мінеральні добрива» (УМК) реалізувала більшу частину гранульованого сульфату амонію станом на кінець листопада. Запланований до відвантаження обсяг продукції нового українського виробника законтрактовано до кінця січня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми розраховували накопичити перед сезоном перехідний залишок не менше як 10 тис. тонн, проте наразі змушені працювати одразу з коліс, — зазначив Олексій Афанасьєв, генеральний директор
компанії «Українські мінеральні добрива». — Завод УМД працює з максимальним навантаженням».

У компанії додали, що УМД, незважаючи на прогнози деяких аналітиків щодо потенційної (сподіваної) волатильності ринкових цін на сульфат амонію в наступному році, докладає максимум зусиль задля збереження економічно обґрунтованих цін на власний продукт вітчизняного виробництва.

«Ми спостерігаємо значний попит на сірковмісні добрива нашого виробництва й уже наступного року націлені вийти на повну потужність, що дасть змогу забезпечити українських аграріїв
100 тис. тонн готового продукту», — розповів Сергій Рубан, директор з маркетингу «Українських мінеральних добрив».

Добриво відвантажується в бігбегах по 900 кг. Виробник має партнерські кредитні програми з кількома банками, що дає нові можливості аграріям швидко й вигідно отримувати добрива українського виробництва.

Нагадаємо, законопроєкт щодо імпорту пестицидів та агрохімікатів ухвалили в першому читанні.