Агрономія

«Бучачагрохлібпром» наступного року збільшить площі під посівами кукурудзи

Наступного року в ТОВ «Бучачагрохлібпром» планують довести площі під кукурудзою з цьогорічних 4,5 тис. га до 8-9 тис. га, оскільки вирощувати цю культуру економічно вигідно для господарства. Натомість площі під зерновими та цукровим буряком буде зменшено. 

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer.

«Середня врожайність кукурудзи в ТОВ «Бучачагрохлібпром» цього року становила 14 т/га. І це незважаючи на складні погодні умови: весь травень у нас ішли дощі, було таке, що за дві доби випадало 90 мм опадів. З червня по серпень дощу фактично не було», — розповів головний агроном «Бучачагрохлібпрому»  Володимир Горбатюк.

Читайте також:У холдингу «Консалт агро» отримали зерно кукурудзи вологістю 15-17%.

Спека в регіоні також була тривалою й позначилася вона здебільшого на висоті рослин — 2,80 м, але качани були повністю сформовані, добре зав’язані. Збирали кукурудзу за вологості 19-20%. 

На думку Володимира Горбатюка, доброго результату вдалося досягнути завдяки якісній селекції кукурудзи та напрацьованій технології. 

«Ми сіємо шість гібридів. Посівну починаємо рано й таким чином кукурудза «проскакує» період високих температур. Ми допомагали кукурудзі витримати стресові ситуації, вносячи мікродобрива, зокрема цинк. Окрім того, вносимо КАС — таким чином накопичується азот. Загалом результатом задоволені: порівнюючи з минулим роком, він кращий», — сказав Володимир Горбатюк.


Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!