Агрономія

Бізнес директор BEDNAR FMT відвідав Україну

Бізнес директор BEDNAR FMT відвідав Україну

Цього тижня Ян Беднар, бізнес директор компанії BEDNAR FMT, відвідав Україну та зустрівся з українськими дилерами – ТОВ «Компанія ЛАН», Агроресурс, НФМ АГРО та Тайтен Машинері Україна, для обговорення актуальної ситуації на ринку України в умовах війни.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Також Ян Беднар сподівається, що міжнародна спільнота зробить все можливе, щоб розблокувати Чорне море для експортування українського зерна, адже на сьогоднішній день це одна з найбільших проблем для аграріїв.

«Найбільша проблема в Україні – це звичайно війна. Але, говорячи про сільське господарство, треба зазначити, що українські фермери наразі в дуже складній ситуації. Головна проблема, з якою вони зіткнулися – це неможливість експорту зерна. Чорне море заблоковано, тож вони в доволі складній ситуації.

Я дуже сподіваюся, що міжнародна спільнота, ЄС, США і інші, зможуть відкрити Чорне море і дати українським аграріям можливість експортувати їх врожай. Це питання важливе не тільки для України, це питання важливе для всього світу. Я б хотів виразити велику подяку моїй українській команді за їх чудову роботу в BEDNAR FMT в цей важкий час. Я також вважаю, що вони виконують гарну роботу для українських дилерів та аграріїв. Тож, сподіваюсь кращі часи вже не за горами. До наступної зустрічі в Україні!», – сказав Ян Беднар.