Агрономія
Головне:
Агрономія

Представники BEDNAR вивчали досвід українських аграріїв для врахування їхніх потреб у вдосконаленні агрегатів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Представники BEDNAR вивчали досвід українських аграріїв для врахування їхніх потреб у вдосконаленні агрегатів

Представники компанії BEDNAR FMT s.r.o. на чолі з Яном Беднаром, а також команда BEDNAR Україна протягом тижня зустрічалися з українськими аграріями та дилерами, обговорили новинки 2021 року, досвід експлуатації агрегатів та побажання аграріїв щодо їх удосконалення або розширення деяких опцій.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, продукт-менеджер BEDNAR Роналд Краус після відвідин близько 20 господарств у різних регіонах переконався, що техніка в Україні використовується значно інтенсивніше, ніж у Європі – більші навантаження, значно більші площі напрацювання, ширший спектр використання.

Він, зокрема, відзначив, що в літньо-осінній період в українських господарствах як передпосівні агрегати дуже інтенсивно використовуються дискатори SwifterDisc (що працює від 2 до 12 см).

А глибокорозпушувачі Terraland використовуються не на 25-30 см, як в інших країнах, а працюють на значно більшій глибині – 40-45 см і більше, що означає, наприклад, необхідність використання в Україні вузьких 40 мм доліт Long Life, щоб збільшити ресурс доліт до 3 тисяч гектар, та зменшити навантаження на трактор і сам агрегат.

«Ми провели низку зустрічей з тими підприємствами, які вже є власниками техніки від BEDNAR. Ціллю було отримати реальний відгук від українського фермера, отримати побажання користувачів щодо покращення агрегатів, щодо кращої адаптації техніки BEDNAR під потреби та технології обробітку в Україні», зазначив Олександр Конон, комерційний директор компанії «НФМ-АГРО».

За словами Дмитра Хоменка, бренд-менеджера BEDNAR від компанії АМАКО, цей візит для компанії АМАКО є стратегічно важливим, оскільки модель бізнесу компанії – не просто продати техніку, а надати технологічне рішення, яке збільшить можливості та прибуток аграрія.

«Приємно, що погляди подальшої співпраці компаній АМАКО та BEDNAR співпадають. Тому ми чітко розуміємо, що саме  будемо далі впроваджувати та вдосконалювати. Наступний рік обіцяє бути продуктивним та цікавим», – зазначив Дмитро Хоменко.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ