Агрономія

Біоінсектициди застосовують для контролю кількості шкідників, а не їх знищення

Біоінсектициди застосовують, щоб контролювати кількість шкідників, а не знищувати. І слово «контролювати» — тут ключове.

На цьому наголосив агроном, консультант з органічного виробництва Микола Биков, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Біопрепарати призначені для боротьби з імаго та личинками шкодочинних комах, кліщів і комарів, мають широкий спектр дії, — зазначив він. — Це дозволяє їм ефективно боротися з великим переліком шкідників і не завдавати шкоду бджолам, дощовим хробакам».

За масового розвитку шкідників, перевищення економічного порогу шкідливості та загрози знищення врожаю експерт радить планувати застосування хімічних препаратів. «Шкідники будуть завжди, але масового розмноження можна уникнути, якщо раціонально підходити до захисту, — упевнений він. — Завжди потрібен здоровий глузд у плануванні робіт».

В інтегрованій системі захисту культур пан Миколи радить застосовувати біопрепарати профілактично — так можна простимулювати рослину.

За внесення біофунгіцидів і біоінсектицидів можна застосовувати хелативні добрива, стимулятори росту, амінокислоти — це підсилить активність самого препарату та протидію хворобам, тобто діятиме комплексно.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!