Агрономія

BASF презентував нові протруйники для колосових культур, кукурудзи і соняшнику

BASF презентував нові протруйники для колосових культур, кукурудзи і соняшнику

Компанія BASF виводить на ринок нові препарати для протруювання насіння зернових колосових культур, кукурудзи та соняшнику. 

Зокрема, це фунгіцидний протруйник Кінто Плюс, призначений для ярих і озимих колосових: пшениці, ячменю, жита, тритикале та вівса. Препарат дозволяє захистити посіви від грибних хвороб, зокрема, на початкових етапах. 

Кінто Плюс відрізняється від інших протруйників тим, що завдяки ньому запилення робочої зони та втрати препарату зменшуються вшестеро. Крім цього, він має на 60% більшу плинність порівняно з іншими препаратами. 

Також BASF презентував нові інсектицидні протруйники Пончо та Пончо Вотіво. Перший препарат призначений для кукурудзи та соняшнику та має високу ефективність проти низки поширених шкідників, зокрема західного кореневого жука, підгризаючої совки, дротяника, довгоносика тощо. Препарат підвищує схожість та енергію проростання насіння. 

Протруйник Пончо Вотіво призначений для оброблення насіння кукурудзи. Він забезпечує контроль над ранньосезоними шкідниками та надає захист від впливу широкого спектра нематок. Також препарат дозволяє захистити рослини від негативних факторів зовнішнього середовища: низької температури, засухи тощо. 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!