Агрономія

«Астарта» збирає цукрові буряки: врожайність очікують вищу від торішньої

«Астарта» збирає цукрові буряки: врожайність очікують вищу від торішньої

Аграрні підприємства агропромхолдингу «Астарта» розпочали збирання цукрових буряків. 8 вересня розпочали аграрії Вінниччини. Полтавщина приєднається до збиральної кампанії 14 вересня. Загальна площа під культурою – 39 тис. га.

Про це повідомили в компанії.

За попередніми оцінками фахівців компанії, цьогорічна врожайність і якість цукрових буряків буде вищою і кращою за минулорічні показники.

Готуючись до поточної збиральної кампанії та враховуючи досвід попередніх сезонів, команда Астарти особливу увагу приділила її логістичній складовій.

Зокрема, компанія інвестувала кошти у облаштування майже 90 км польових доріг. Також, за ініціативи «Астарти» та у тісній співпраці з Полтавською обласною військовою адміністрацією і Глобинською громадою, завершується ремонт 25 км відрізку автомобільної дороги загального користування Манжелія – Глобине.

Щоб оптимізувати процес доставки сировини з поля на місце складування, придбані 22 самохідні перевантажувачі.

Як і під час збиральної кампанії ранніх зернових, «Астарта» продовжує активно впроваджувати цифрові продукти AgriChain, у тому числі новий модуль AgriChainLogistics для оптимізації процесів збирання, доставки, розміщення та переробки сировини.

Нагадаємо, виручка «Астарти» від цукрового сегменту зросла майже на 40%.