Агрономія
Головне:
Агрономія

«Агротрейд» збільшив урожайність озимої пшениці на 14%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Агротрейд» збільшив урожайність озимої пшениці на 14%

Група компаній «Агротрейд» завершила жнива ранніх зернових, які були посіяні на площі 22 тис. га. 

Найбільшу площу займала озима пшениця – 19 тис. га, під ріпак виділено 2,6 тис. га і по 0,05 тис. – під озимі жито і ячмінь, повідомили в компанії. 

Урожайність озимої пшениці в 2019 році порівняно з 2018 роком зросла на 13,9%. Цього року переважає фуражна пшениця – 70% від врожаю, 30% складає продовольча.

За словами головного агронома «Агротрейда» Олександра Овсяника, жнива група проводила винятково орендованою технікою. 

«Це дозволило не тільки заощадити кошти, а й прискорити сам процес. Найвищу урожайність озимої пшениці отримали підприємства у Сумській та Чернігівській областях», – зауважив агроном. 

Він підкреслив, що на відміну від Чернігівської області, де показники досягали майже 5 тонн/га, у Харківській області 3,5 тис. га постраждали від посухи, з якою зіткнулися аграрії по всій Україні. Через це врожайність дещо знизилася.

Під час жнив «Агротрейд» контролює роботу техніки у трьох напрямках. «В онлайн режимі ми контролювали швидкість роботи комбайнів, додатково в системі Cropio контролюємо схеми роботи техніки. Також вівся контроль втрат зерна, який здійснювали агрономи за допомогою аналітичних рамок за умови змін вологості й натури зерна», – додав Олександр Овсяник.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!