Агрономія

«Агротрейд» завершує сіяти озимі культури в сухий ґрунт

Група «Агротрейд» завершує посівну озимих культур. Ріпак почали сіяти ще 5 серпня, а пшеницю – 5 вересня.

Про це повідомили у компанії.

«Пшеницю ми сіємо одразу з додаванням добрив, проте ґрунт абсолютно сухий, оскільки вже більше місяця дуже низька кількість опадів, – розповів головний агроном холдингу Олександр Овсяник. – З цією проблемою зіткнулися всі аграрії в регіоні. Проте компанія вирішила не відкладати посівну. Хоча обробка ґрунту йде не кращим чином, але чекати поки підуть дощі, а потім засівати в дуже прискореному режимі не має сенсу. Ми посіємо зараз, насіння полежить у стані спокою, а як підуть дощі, воно зійде».

Цього року холдинг збільшив посівні площі під озимим ріпаком за рахунок зменшення кількості посівів озимої пшениці, оскільки він є рентабельнішою культурою. Всього засіяти пшеницею планується понад 17 тис. га, а ріпаком – 6,2 тис. га.

Все насіння «Агротрейд» допрацьовує на власному заводі Agroseeds. Цього року компанія обрала насіння озимої пшениці зарубіжної селекції: Скаген, Кубус, Колонія, Мескаль, Лаукус та інші. А для регіонів із низькою кількістю опадів надала перевагу українській селекції з Одеського інституту зернових культур, обравши насіння Подолянка, Годувальниця одеська та Богдана.

За словами Олександра Овсяника, компанія також уже зібрала органічну пшеницю. Наразі триває збирання соняшника та сої, яке планується завершити до 1 жовтня.

Він додав, що «Агротрейд» вже почав збирати кукурудзу. «Поки точних даних з урожайності немає, але за соняшником і кукурудзою в Харківській області ми переважаємо над конкурентами», – зазначив Олександр Овсяник.

Довідка

Група «Агротрейд» – вертикально інтегрований холдинг завершеного агропромислового циклу. Об’єднує шість агрокластерів, обробляє 70,5 тис. га сільгоспугідь у Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях. Профільні культури – соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак.

Холдинг має власну мережу елеваторів і складів підлогового зберігання.

Виробляє репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику, а також сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіннєві господарства розташовані в Сумській і Харківській областях. Має насіннєвий завод у Харківській області потужністю 20 тис. тонн насіння на рік.

Під органічне землеробство у 2019 році задіяно понад 2,5 тис. га у Харківській області.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!