Агрономія

«Агротрейд» розпочав посівну соняшника та кукурудзи

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Агротрейд» розпочав посівну соняшника та кукурудзи

Група «Агротрейд» розпочала посівну кампанію на тиждень раніше від запланованих термінів через недостатню вологість ґрунту. Перша техніка виїхала на поля Чернігівської області 8 квітня, а за кілька днів процес набрав обертів в усіх регіонах присутності компанії.

Про це повідомили в «Агротрейді».

Крім того, аграріям довелося внести зміни і в технологію оброблення землі. «Гербіциди вимагають дрібної структури ґрунту, наразі цього важко домогтися, – зазначив директор агропромислового департаменту групи «Агротрейд» Олександр Овсяник. – Це не критично, проте ми замінили культиватори на дискові борони-лущильники, які допомагають боротися з ґрунтовою кіркою».

Наразі на полях Харківської, Сумської, Полтавської та Чернігівської областей працюють близько 50 агрегатів: техніка для підготовки ґрунту, сівалки й обприскувачі.

Ярі пшеницю та ячмінь компанія посадила ще два тижні тому. Короткострокові приморозки не принесли значної шкоди. Через дещо пригнічений стан культур внесення гербіцидів на поля з пшеницею відтерміновано на 10 днів.

Завершити посівну планується до 5 травня. Можна очікувати, що цього року найурожайнішою культурою стане соняшник, пристосований до посухи й інших складних умов, зауважили в компанії.

«Агротрейд» вирощує ще й органічну продукцію. На 2,5 тис. га в Харківській області будуть посіяні горох, гірчиця, кукурудза, соняшник, озимі пшениця та ячмінь. Роботи планується виконати до 25 квітня.

Підприємства працюють із дотриманням протиепідемічних правил безпеки, наголосили у компанії.

Довідка

Група «Агротрейд» має в обробітку 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури – соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак.

Володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн.

Під власною ТМ Agroseeds виробляє репродуктивне гібридне насіння кукурудзи й соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік.

Органічне землеробство має сертифікат «Органік стандарт».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями