Агрономія

«Агротрейд» розпочав посівну соняшника та кукурудзи

«Агротрейд» розпочав посівну соняшника та кукурудзи

Група «Агротрейд» розпочала посівну кампанію на тиждень раніше від запланованих термінів через недостатню вологість ґрунту. Перша техніка виїхала на поля Чернігівської області 8 квітня, а за кілька днів процес набрав обертів в усіх регіонах присутності компанії.

Про це повідомили в «Агротрейді».

Крім того, аграріям довелося внести зміни і в технологію оброблення землі. «Гербіциди вимагають дрібної структури ґрунту, наразі цього важко домогтися, – зазначив директор агропромислового департаменту групи «Агротрейд» Олександр Овсяник. – Це не критично, проте ми замінили культиватори на дискові борони-лущильники, які допомагають боротися з ґрунтовою кіркою».

Наразі на полях Харківської, Сумської, Полтавської та Чернігівської областей працюють близько 50 агрегатів: техніка для підготовки ґрунту, сівалки й обприскувачі.

Ярі пшеницю та ячмінь компанія посадила ще два тижні тому. Короткострокові приморозки не принесли значної шкоди. Через дещо пригнічений стан культур внесення гербіцидів на поля з пшеницею відтерміновано на 10 днів.

Завершити посівну планується до 5 травня. Можна очікувати, що цього року найурожайнішою культурою стане соняшник, пристосований до посухи й інших складних умов, зауважили в компанії.

«Агротрейд» вирощує ще й органічну продукцію. На 2,5 тис. га в Харківській області будуть посіяні горох, гірчиця, кукурудза, соняшник, озимі пшениця та ячмінь. Роботи планується виконати до 25 квітня.

Підприємства працюють із дотриманням протиепідемічних правил безпеки, наголосили у компанії.

Довідка

Група «Агротрейд» має в обробітку 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури – соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак.

Володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн.

Під власною ТМ Agroseeds виробляє репродуктивне гібридне насіння кукурудзи й соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік.

Органічне землеробство має сертифікат «Органік стандарт».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!