Агрономія
Головне:
Агрономія

«Агросвіт» віддає перевагу насінню кукурудзи з різним ФАО

У господарстві «Агросвіт», що обробляє поля у Харківській області, кукурудзу використовують у тваринницьких цілях. Тому гібриди підбирають таким чином, щоби був конвеєр по збиранню, а саме — з різним ФАО.

Про це AgroTimes розповів агроном компанії Дмитро Кадацький.

У виборі насіннєвого матеріалу віддають перевагу компанії КВС, донедавна співпрацювали з виробниками «Лімагрейн», «Піонер» і «Сингента», а з вітчизняних — Інститутом рослинництва ім. В. Я. Юрєва й Одеським селекційно-генетичним інститутом.

Щороку висівають 3–4 гібриди, і якщо ще кілька років тому попередньо випробовували їх на демоділянках, то тепер довіряють інформації виробників.

Найкращим попередником для кукурудзи агроном називає озиму пшеницю, добрим — цукровий буряк. Після збирання пшениці застосовують лущення стерні, далі оремо на 25–28 см, інколи замість оранки проводять чизелювання.

Посіви обробляють дорогим препаратом тільки проти бур’янів: у фазу 3–5 листків (якщо поле більш-менш чисте, то у фазі 5–10 листка). Однієї обробки достатньо навіть для полів із високою забур’яненістю. Інсектициди не застосовують, бо кукурудза збирається на силос.

Дізнайтесь, як вибрати гібриди, що дадуть найбільшу врожайність, на конференції “День агронома: прибуткова агрономія“.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали