Агрономія

Агрофірма «Ольгопіль» заклала демополігони різних культур

Агрофірма «Ольгопіль» заклала демополігони різних культур

Агрофірма «Ольгопіль» (Вінницька область) цього року створила агрономічний полігон із більше ніж 80 гібридами озимої пшениці вітчизняної й  імпортної селекції. А також заклала кілька демонстраційних полігонів.

Про це повідомили у компанії.

Найбільший демополігон ‒ із гібридами озимого ріпаку, ще представлено 93 гібриди кукурудзи та 7 сортів цукрового буряка. Причина такого рішення, за словами директора агрофірми «Ольгопіль» Павла Каленича, ‒ у власних принципах вирощування якісного насіння.

«Головне завдання – досягти маси тисячі насінин, схожості, високої енергії проростання. Тому найперше необхідне спеціальне обладнання для очищення й доробки, – зазначив він. – А завдяки закладенню демополігонів можна відібрати краще з того, що пропонують, і перевірити в наших посушливих широтах».

Нагадаємо, цього року потепління дозволило господарству розпочати посівну раніше, що позитивно позначилося на розвитку культур. Сівбу завершили в середині квітня і вже отримали гарні сходи гороху, пшениці, ячменю та сочевиці. Буряк зійшов на всіх площах, проростає кукурудза та соняшник.  

Квітневе зниження температури не завдало суттєвої шкоди, зауважили в агрофірмі.