Агрономія

Аgricom Group очікує на підвищення врожайності кукурудзи вдвічі

Національна агропромислова група Agricom Group, що входить до ТОП-5 найінноваційніших агрохолдингів України (за рейтингом AgroHub), повідомила про те, що займається вирощуванням гібридного насіння кукурудзи. 

Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу.

За словами Станіслава Стешенко, керівника Білокуракинського кластера Agricom Group (Луганська область), компанія вирішила зайнятися гібридизацією кукурудзи ще торік.

«Ми шукали для себе нові можливості для розвитку та збільшення врожайності з гектару. Зміни в технології вирощування (зменшення густоти посіву до 50 тис./га та застосування ґрунтового гербіциду) дали свій результат – у нинішньому сезоні ми очікуємо на приріст врожаю до 50%», – розповів Станіслав Стешенко.

Він також додав, що сівбу здійснили насінням власного виробництва української селекції (посухо- та жаростійкий гібрид). Вагомого результату досягли завдяки власному мобільному комплексу виробництва «Заводу «Фадєєв Агро» – посівний матеріал отримали добре відкалібрований та протруєний.

Як повідомили в Agricom Group, цього року погодні умови для кукурудзи дуже сприятливі, адже травень та червень були щедрими на опади. А сама культура перспективна для оптимізації сівозміни.

Нагадаємо, Аgricom Group скоротив витрати на пальне втричі.