Агрономія

«Агрейн» переходить на менш затратні й більш прибуткові культури

«Агрейн» переходить на менш затратні й більш прибуткові культури

Цього року група компаній «Агрейн» переходить на менш затратні у вирощуванні і більш прибуткові культури. Збільшено посівні площі під озиму пшеницю та озимий ріпак, але трохи зменшено під кукурудзу та соняшник.

Про це інформує пресслужба компанії.

«Важливо на всіх етапах опиратися на економіку. Безсумнівно, логічно робити акцент на ті культури, які потребують менше ресурсів, у тому числі в їх зберіганні та сушінні. Адже кукурудза при збиранні має високу вологість і тому потребує суттєвого просушування. Натомість пшеницю ми збираємо влітку, коли тепло і порівняно сухо, вона має невисоку вологість, а за потреби можна досушити зерно й гарячим повітрям. До того ж, пшеницю простіше зберігати», – каже головний агроном агрогрупи «Агрейн» Славко Станішич.

За словами спеціаліста, рішення щодо формування структури посівних площ на наступний рік приймається залежно від регіону, попередньої сівозміни й світових та локальних цін на зерно.

Нагадаємо, площі під озимим ріпаком в «Агрейн» збільшили на 10%. Раніше в «Агрейн» поділилися ефективним методом інсектицидного захисту кукурудзи.